top of page

Líčení a vlasový styling

Jmenuji se Vendy a jsem vizážistka, vlasová stylistka, lektorka kurzů svatebních a společenských účesů, pořádám individuální lekce osobního líčení. Moje práce je mou vášní a baví mě všechny její aspekty. Obzvlášť si cením spolupráce s dalšími tvůrci a jedinečnosti, kterou s sebou každý člověk přináší. Láska k líčení, barvám a umění se objevila velmi brzy, a tak se mé povoláni stalo mou profesí. Založila jsem si i mou vlastní značku Unic by Vendy, která vyjadřuje individualitu a osobitost v líčení a unikátním vlasovém stylingu. Pracuji také pro osobní klientelu, profesionální focení, filmové produkce, svatební události, módní přehlídky a společenské akce. Přikládám velký význam pečlivé a hygienické práci s prvotřídními produkty a dávám přednost eticky správným značkám. Méně je někdy vice. Skrýt, zvýraznit či optimalizovat. Tři kroky k vytvoření krásy a estetiky, z mých dlouholetých zkušeností vytvořím celkovou vizáž pro Vás.

 

Učila jsem se od jen od těch nejlepších škol, z oblasti make-upu jsem absolvovala mnoho kurzů v Asociaci vizážistů a stylistů Petra Lukeše, dále v Make-up Institutu, vlasovému stylingu jsem se učila od zahraničních mistrů Georgyi Kota a Farrukh Shamuratova, kteří jsou držitelé světových medailí z mezinárodních soutěží v daném oboru a získala tak od nich certifikaci.

Paleta Blush
Paleta Blush

Líčení

Dělám veškeré druhy líčení denní, večerní, firemní akce, svatební, foto make-up

Učila jsem se od jen od těch nejlepších škol, z oblasti make-upu jsem absolvovala mnoho kurzů v Asociaci vizážistů a stylistů Petra Lukeše, dále v Make-up Institutu.

Vlasový styling

Vlasový styling jsem se učila od zahraničních mistrů Georgyi Kota a Farrukh Shamuratova, kteří jsou držitelé světových medailí z mezinárodních soutěží v daném oboru a získala tak od nich certifikaci. 

Svatební účes
bottom of page