top of page

Masáže

Masáž

Rekondiční a sportovní masáže

Zásadní význam rekondiční a sportovní masáže spočívá hlavně v důležitosti prevence vzniku obtíží pohybového aparátu, dále působí proti fyzické i psychické únavě, aktivně se podílejí na regeneraci po úrazech, nemoci či jen velké námaze. Tyto masáže jsou ideálním doplňkem k pravidelnému cvičení a fyzické aktivitě.

NOVINKA ICONIC.png

Medová masáž

Medové masáže jsou silně detoxikační a revitalizační. Využívají účinků prospěšných a čisticích látek obsažených v medu a speciální techniku hmatů. Při masážích medemdochází nejen k čištění pórů, ale také k důkladnému prokrvení pokožky.

NOVINKA ICONIC.png
Relaxační masáž
Relaxační masáž

Indická masáž hlavy a antistresová masáž

Indická masáž hlavy je více než tisíc let stará ayurvédská technika, která pomocí speciálních hmatů jemně ošetřuje a uvolňuje oblast ramen a horní části paží, šíje, hlavy a obličeje. Působí zde na uvolnění zvýšeného svalového napětí a spoušťových bodů (triggerpointů), které způsobují bolesti v oblasti šíje, hlavy nebo očí.

Hot Stones

Po této proceduře se vám dostane dokonalé relaxace, protože horké kameny a teplé esenciální oleje mají terapeutický účinek a přispívají k prohřátí svalů. Kombinace masáže a horkých kamenů uvolní napjaté svaly a uleví od bolesti. Uklidňující esenciální oleje vám přinesou úlevu a uvolnění. 

Masáž horkými kameny
bottom of page