top of page
Makeup

NÁŠ TÝM

Peňová.jpg
penova_edited.jpg

Zuzana Peňová

Kosmetika

Jmenuji se Zuzana a naplno a s nadšením se věnuji práci kosmetičky. Kosmetická péče je pro mě na prvním místě. Naše pleť je nám partnerem po celý život a je nutné se o ni starat. Mým úžasným pomocníkem v tomto oboru je luxusní kosmetika Thalion. Věřím, že si tuto kosmetickou péči zamilujete. Mezi mé další obory patří také Brow Bar a depilace vosky nejvyšší kvality značky Lycon. Stále se snažím zdokonalovat, a proto se brzy můžete těšit třeba i na mezoterapii. Těším se na vaši návštěvu!

 777 868 867

WhatsApp Image 2022-03-21 at 17.03.01.jpeg

Martina

Permanentní make-up

Jmenuji se Martina a své znalosti jsem získala v prestižní akademii Perfect Academy, kde jsem prošla několikaměsíčním školením

v oblasti kosmetického ošetření a make-upu. Zároveň stále sleduji nejnovější trendy, jimiž se inspiruji v každodenní praxi. Moje portfolium zahrnuje aplikaci pudrového obočí, aquarell rtů a meziřasové linky.

WhatsApp Image 2022-03-21 at 17.03.01.jpeg
Kuhnova.jpeg

Markéta

Chemický peeling

Jmenuji se Markéta, k mé specializaci patří líčení, kurz jsem absolvovala v prestižním Make-up institute Prague. Po-té jsem absolvovala kompletní kosmetický kurz v Evolution Beauty Institute. V první řadě se zaměřuji na zdraví a krásu Vaší pleti. Nejvíce mě natchly účinky chemického peelingu BioRePeelCl3 se kterým i pracuji, nejedná se jenom o chemický peeling, ale je to také velký pomocník v omlazení a lifitngu pleti. 

Vendy

Líčení a vlasový styling, masáže

Jmenuji se Vendy a jsem vizážistka, vlasová stylistka, lektorka kurzů svatebních a společenských účesů, pořádám individuální lekce osobního líčení.  Pracuji také pro osobní klientelu, profesionální focení, filmové produkce, svatební události, módní přehlídky a společenské akce. Přikládám velký význam pečlivé a hygienické práci s prvotřídními produkty a dávám přednost eticky správným značkám. Méně je někdy vice. Skrýt, zvýraznit či optimalizovat. Tři kroky k vytvoření krásy a estetiky, z mých dlouholetých zkušeností vytvořím celkovou vizáž pro Vás.

Pohybuji se nejen ve světě krásy, ale i zdraví, konkrétně masérství, zaměřuji se na rekondiční a sportovní masáže, indickou masáž hlavy a oblíbenou antistresovou masáž. Záleží mi nejen na vizáži, ale i na tom, jak se klienti cítí, jež je s krásou a péči o tělo i duši silně spjat. 
 

IMG_5804_jpg 2.jpg

Dominika

Prodlužování řas, laminace obočí, BB Glow

Jmenuji se Dominika a již pátým rokem se věnuji lash stylingu. Řasy a obočí jsou mou vášní. Ať už se jedná o řasy přirozené nebo umělé, vždy musí vypadat dokonale a vy byste se s nimi měly cítit skvěle . Používám ty nejkvalitnější materiály a lepidla (i pro alergiky) BL lashes, Smart lashes, Diva lashes. Jinak se specializuji na Lash lifting, laminace obočí, barvení a celková úprava a výživa (lash BOTOX).

A protože mě zajímá i péče o pleť (jsem vystudovaná kosmetička), velice mě zaujala metoda BB Glow, kterou vám mohu též nabídnout. Tato úžasná metoda, pomocí mezopera ukončena LED terapií rozzáří každou ženu.


 

Laura
Manikúra

Jmenuji se Laura a věnuji se práci nehtové designérky. Tato práce mě baví a naplňuje. Ruce jsou vizitkou každé ženy. Pracuji se světovou značkou CND Shellac a Vinylux se kterou vám vytvořím krásné,přirozené a barevné nehty,s gelovými laky od německé značky Aglia a prodlužování umělých nehtů UV gelovou technikou od Lion cosmetics.

bottom of page