top of page
Makeup

NÁŠ TÝM

Peňová.jpg
penova_edited.jpg

Zuzana Peňová

Kosmetika

Jmenuji se Zuzana a naplno a s nadšením se věnuji práci kosmetičky. Kosmetická péče je pro mě na prvním místě. Naše pleť je nám partnerem po celý život a je nutné se o ni starat. Mým úžasným pomocníkem v tomto oboru je luxusní kosmetika Thalion. Věřím, že si tuto kosmetickou péči zamilujete. Mezi mé další obory patří také Brow Bar a depilace vosky nejvyšší kvality značky Lycon. Stále se snažím zdokonalovat, a proto se brzy můžete těšit třeba i na mezoterapii. Těším se na vaši návštěvu!

 777 868 867

WhatsApp Image 2022-03-21 at 17.03.01.jpeg

Martina

Permanentní make-up

Jmenuji se Martina a své znalosti jsem získala v prestižní akademii Perfect Academy, kde jsem prošla několikaměsíčním školením

v oblasti kosmetického ošetření a make-upu. Zároveň stále sleduji nejnovější trendy, jimiž se inspiruji v každodenní praxi. Moje portfolium zahrnuje aplikaci pudrového obočí, aquarell rtů a meziřasové linky.

WhatsApp Image 2022-03-21 at 17.03.01.jpeg
Kuhnova.jpeg

Markéta

Chemický peeling

Jmenuji se Markéta, k mé specializaci patří líčení, kurz jsem absolvovala v prestižním Make-up institute Prague. Po-té jsem absolvovala kompletní kosmetický kurz v Evolution Beauty Institute. V první řadě se zaměřuji na zdraví a krásu Vaší pleti. Nejvíce mě natchly účinky chemického peelingu BioRePeelCl3 se kterým i pracuji, nejedná se jenom o chemický peeling, ale je to také velký pomocník v omlazení a lifitngu pleti. 

Vendy

Líčení a vlasový styling, masáže

Jmenuji se Vendy a jsem vizážistka, vlasová stylistka, lektorka kurzů svatebních a společenských účesů, pořádám individuální lekce osobního líčení.  Pracuji také pro osobní klientelu, profesionální focení, filmové produkce, svatební události, módní přehlídky a společenské akce. Přikládám velký význam pečlivé a hygienické práci s prvotřídními produkty a dávám přednost eticky správným značkám. Méně je někdy vice. Skrýt, zvýraznit či optimalizovat. Tři kroky k vytvoření krásy a estetiky, z mých dlouholetých zkušeností vytvořím celkovou vizáž pro Vás.

Pohybuji se nejen ve světě krásy, ale i zdraví, konkrétně masérství, zaměřuji se na rekondiční a sportovní masáže, indickou masáž hlavy a oblíbenou antistresovou masáž. Záleží mi nejen na vizáži, ale i na tom, jak se klienti cítí, jež je s krásou a péči o tělo i duši silně spjat. 
 

IMG_5804_jpg 2.jpg

Dominika

Prodlužování řas, laminace obočí, BB Glow

Jmenuji se Dominika a již pátým rokem se věnuji lash stylingu. Řasy a obočí jsou mou vášní. Ať už se jedná o řasy přirozené nebo umělé, vždy musí vypadat dokonale a vy byste se s nimi měly cítit skvěle . Používám ty nejkvalitnější materiály a lepidla (i pro alergiky) BL lashes, Smart lashes, Diva lashes. Jinak se specializuji na Lash lifting, laminace obočí, barvení a celková úprava a výživa (lash BOTOX).

A protože mě zajímá i péče o pleť (jsem vystudovaná kosmetička), velice mě zaujala metoda BB Glow, kterou vám mohu též nabídnout. Tato úžasná metoda, pomocí mezopera ukončena LED terapií rozzáří každou ženu.


 

bottom of page