top of page
Makeup

NÁŠ TÝM

Peňová.jpg
penova_edited.jpg

Zuzana Peňová

Kosmetika

Jmenuji se Zuzana a naplno a s nadšením se věnuji práci kosmetičky. Kosmetická péče je pro mě na prvním místě. Naše pleť je nám partnerem po celý život a je nutné se o ni starat. Mým úžasným pomocníkem v tomto oboru je luxusní kosmetika Thalion. Věřím, že si tuto kosmetickou péči zamilujete. Mezi mé další obory patří také Brow Bar a depilace vosky nejvyšší kvality značky Lycon. Stále se snažím zdokonalovat, a proto se brzy můžete těšit třeba i na mezoterapii. Těším se na vaši návštěvu!

 777 868 867

Vendy

Líčení a vlasový styling, masáže

Jmenuji se Vendy a jsem vizážistka, vlasová stylistka, lektorka kurzů svatebních a společenských účesů, pořádám individuální lekce osobního líčení.  Pracuji také pro osobní klientelu, profesionální focení, filmové produkce, svatební události, módní přehlídky a společenské akce. Přikládám velký význam pečlivé a hygienické práci s prvotřídními produkty a dávám přednost eticky správným značkám. Méně je někdy vice. Skrýt, zvýraznit či optimalizovat. Tři kroky k vytvoření krásy a estetiky, z mých dlouholetých zkušeností vytvořím celkovou vizáž pro Vás.

Pohybuji se nejen ve světě krásy, ale i zdraví, konkrétně masérství, zaměřuji se na rekondiční a sportovní masáže, indickou masáž hlavy a oblíbenou antistresovou masáž. Záleží mi nejen na vizáži, ale i na tom, jak se klienti cítí, jež je s krásou a péči o tělo i duši silně spjat. 
 

IMG_5804_jpg 2.jpg
Laura
Manikúra

Jmenuji se Laura a věnuji se práci nehtové designérky. Tato práce mě baví a naplňuje. Ruce jsou vizitkou každé ženy. Pracuji se světovou značkou CND Shellac a Vinylux se kterou vám vytvořím krásné,přirozené a barevné nehty,s gelovými laky od německé značky Aglia a prodlužování umělých nehtů UV gelovou technikou od Lion cosmetics.

bottom of page